Rezervácia / RESERVATION

Vašu online rezerváciu na našom parkovisku je potrebné uskutočniť  minimálne 12 hodín pred plánovaným príchodom. 

Pri platbe v hotovosti urobte rezerváciu tu.

Pri platbe kreditnou kartou si urobte rezerváciu cez rezervačný systém ParkVia.   

Stačí kliknúť na nasledujúci link rezervačného systému Park Via, vyplniť detaily o Vašom príchode a odchode a ihneď dostanete od nás cenovú ponuku. Ak s ňou budete spokojní, objednávku uhradíte Vašou platobnou kartou online a následne obdržíte na Váš e-mail potvrdenie rezervácie spolu s mapkou, ako sa k nám dostanete.

Faktúru/daňový doklad obdržíte od presonálu nášho parkoviska e-mailom.

Vašu rezerváciu môžete bezplatne zrušiť  minimálne 24 hodín pred plánovaným príchodom. Náhrada za neskoršie storno nie je možná.

Kliknite na ikonu nižšie pre rezerváciu:

   

 

ENG

Your reservation in our parking lot is needed in order to pay by credit card at least 12 hours before scheduled arrival .

Just click on the following link to ParkVia reservation system, fill-in the details of your arrival and departure, and immediately you will receive a quote . If you are satisfied with the offer, you can pay your order by credit card online and then you will receive to your e-mail complete reservation confirmation along with a map of how to get there .

Invoice for the paid services will be issued to you by e-mail noted in your reservation form.

Please note that reservations can be cancelled not later than 24 hours prior to your arrival free of charge . Later on, no refund for cancellations is possible.

Click down on the icon for reservation:

 

 

 

Mapa

Preklik na mapu

Naši partneri

TIP travelKOALA TOURSTATRATOUR SENECA Tours satur